Також з’явилася приємна на вигляд нова фарба і додатковий пакет з чорними лініями.

Lexus GX – справжній анахронізм в 2021 році. Високий позашляховик в старому стилі з колісною формулою 4×4 має погану паливну економічність, використовує давню трансмісію і досі мав інформаційно-розважальну систему, яка була прямо з початку 2000-х років. У моделі 2022 року, Lexus, виправляє те, що потенційно було найбільшим недоліком GX – ну, його найбільший технічний недолік, – і, нарешті, оновленням стає повністю сучасна інформаційно-розважальна система.

Майже вся центральна консоль GX 2022 є новою, а на ній розташований 10,3-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей, який покінчив з по-справжньому застарілою системою Enform Lexus, яка раніше знаходилась в самій панелі управління. Новий дисплей повністю відповідає параметрам інших моделей Lexus і має вбудовану інтеграцію з Apple CarPlay, Android Auto і Amazon Alexa. Інші елементи управління були змінені для підтримки нової системи, а приладова панель в основному нова, хоча, на ній все ще присутній програвач компакт-дисків (!).

Решта змін 2022 роки не такі великі, як у випадку абсолютно нового дисплея. На додаток до нового кольору Nori Green існує спеціальна версія Black Line, заснована на Premium GX460. Оздоблення Black Line включає затемнені 18-дюймові колеса, затемнену окантовку решітки радіатора, чорні акценти на передньому і задньому бампері, червоні задні ліхтарі, чорні рейлінги на даху і дверні ручки в колір кузова. Інші зручні функції, такі як інтуїтивно зрозумілий помічник при парковці, навігація і дзеркала з підігрівом і з електроприводом, котрі є стандартними для всієї лінійки GX.

Незважаючи на те, що GX виповнилося 12 років, він як і раніше зручний в дорозі і відмінно працює, коли дорога стає кам’янистою, брудною, піщаною і т. д. Це також один із числа постійно скорочуваних автомобілів і позашляховиків, які ви маєте можливість отримати в оперативний або фінансовий лізинг (оренду), з двигуном V-8 під капотом. Можна з упевненістю сказати, що ми цінуємо GX і його олдскульний шарм, а ці поліпшення 2022 року зроблять його ще більш бажаним позашляховиком, що зовсім не нейтралізує його основний характер. Поки немає інформації про те, чи виросте ціна завдяки новій комплектації, але ми, в ТОВ “ЛІЗІНГФІНАНС”, очікуємо, що початкова сума для придбання буде аналогічною поточній запитуваній ціні GX.