Сьогодні лізинг автобусів вважається одним з найбільш дієвих фінансових інструментів, які дозволяють інтенсивно розвивати матеріально-технічну базу підприємства.

Серед різноманітних способів придбання транспорту, — «автобус в лізинг» вважається одним із найбільш доступних і зручних. До того ж, автобус в лізинг, сьогодні, на стільки ж популярний, як і лізинг обладнання, лізинг сільськогосподарської та спеціальної техніки, лізинг легкового, вантажного автомобіля і т.д.

 

Автобус в лізинг від ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» передбачає отримання в користування, на найвигідніших умовах, даного предмета лізингу. Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, – Вам потрібно зв’язатися з нашим відділом консультацій та замовлень і отримати професійну консультацію, виходячи з Ваших індивідуальних потреб.

Автобус в лізинг має наступні переваги перед іншими способами придбання транспорту:

  • Лізингоодержувач має можливість розширити автопарк або виробництво без великих одночасних фінансових вкладень, а також без залучення позикових коштів.
  • Рівномірний розподіл витрат на придбання автобуса в лізинг на весь термін дії договору, що дає змогу вивільнити кошти для їх вкладення в інші види активів.
  • Чергові лізингові платежі сплачуються за рахунок коштів, які надходять від провадження господарської діяльності.
  • Схема лізингу автобусів сприяє економії грошових коштів Лізингоодержувача.
  • Лізинг автобусів оптимізує систему оподаткування.

 

Завдяки лізингу Ви зможете покращити як свій автопарк, так і фінансове управління. Оренда автобуса дозволить сформувати новий, привабливіший автопарк з меншими простоями та нижчими витратами на обслуговування.

 

 

Автобус в лізинг – це вигідне рішення для тих, – перед ким стоїть завдання забезпечити власний бізнес транспортом для його успішного розвитку.

Як Подати Заявку?

Отримати нове обладнання, або таке, що вже перебувало у власності (вжитку) в лізинг, ще ніколи не було простіше.

Просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: