Лізинг вантажних автомобілів

Передача вантажних автомобілів в лізинг є одним із найбільш затребуваних і актуальних напрямків на українському ринку лізингових послуг. Компанія ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» є активним учасником розвитку даного напрямку, націленого на створення максимально вигідних умов для Клієнта.

Програма лізингу вантажних автомобілів від компанії ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» – це надзвичайно вигідний і найкоротший шлях до комплектації або оновлення автопарку Вашого підприємства.

Щоб отримати в лізинг вантажну машину, – зв’яжіться з нашим відділом консультацій та замовлень (Посилання) для узгодження всіх питань стосовно лізингу.

 

Компанія ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» передає у лізинг вантажні авто на термін, що оптимальний саме для Вас. При цьому сама процедура підписання договору лізингу максимально спрощена і швидка.

Умови, на яких здійснюється лізинг вантажних машин, відрізняються лояльністю в порівнянні з кредитуванням. Клієнт отримує масу переваг, набуваючи вантажний автомобіль в лізинг у компанії ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС», а саме:

 • Вибираючи вантажну машину з наданого списку брендів наших партнерів, – Ви отримуєте найбільш лояльні умови на придбання даного авто в лізинг.
 • Можливість відразу користуватися обраним Вами вантажним автомобілем, сплативши лише частину його вартості. Ваше підприємство не вилучає кошти з обороту, що дає можливість інвестувати збережені кошти у виробництво.
 • Використання відносно дешевих ресурсів, якими володіє Лізингодавець.
 • Компенсація ПДВ одразу або частинами в залежності від вибраного типу лізингу (фінансовий або оперативний)
 • Відсутність необхідності додаткових застав.
 • Всі формальні процедури по реєстрації вантажного авто в Регіональному сервісному центрі МВС України, страхування і т. д. здійснюються нами.
 • Витрати на реєстрацію, страхування і т. д. несе наша компанія.
 • Розстрочка за страховими платежами на весь період лізингу.
 • Незмінний розмір лізингових платежів спрощує фінансове планування.
 • Лізингові платежі без валютної прив’язки протягом всієї дії Договору лізингу.
 • Після закінчення терміну лізингу, Лізингоодержувач має право (але не зобов’язаний) викупити вантажний автомобіль – об’єкт лізингу за залишковою вартістю.
 • Лізингові платежі відносяться на валові витрати підприємства в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ (при оперативному лізингу) чи частково (при фінансовому).

 

Працюючи швидко і максимально ефективно, компанія ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» задовольнить всі Ваші побажання. Ми розробили безліч спецпропозицій, враховуючи різноманітні побажання для самого вимогливого клієнта. Співпраця з нами, дозволить не тільки в найкоротші терміни отримати в лізинг вантажне авто, що цікавить Вас, але і заощадити на придбанні вантажного транспортного засобу.

Кожен придбаний в лізинг вантажний автомобіль стане надійним помічником у розвитку Вашого бізнесу.

За Вами залишається право вибору найбільш зручної для Вас схеми співпраці та графіка лізингових платежів. Перед підписанням договору лізингу автомобіля(-ів), Ви можете доручити підбір транспорту нам або вибрати конкретний автомобіль самостійно. У будь-якому випадку, договір буде скомбінований з урахуванням вигоди для обох сторін, а також буде відображати нашу взаємну домовленість.

Якщо Ви зацікавлені в отриманні вантажного авто в лізинг (фінансовий або оперативний), будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді надіслати Вам пропозицію та надати вичерпну консультацію.

 

Як Подати Заявку?

Отримати вживані транспортні засоби, техніку та різного роду обладнання в лізинг, ще ніколи не було простіше.

Просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: