Лізинг автомобілів в Україні

Сьогодні лізинг автомобілів в Україні стає все більш ефективним фінансовим інструментом, чому сприяють його переваги перед традиційним кредитом. Багато хто схильний плутати лізинг автомобілів (авто в лізинг) з кредитом, але лізинг передбачає довгострокову оренду авто з повноцінним правом його викупу або поверненням власнику.

 

Лізинг легкових автомобілів

Передача легкових автомобілів в лізинг є сьогодні одним з найбільш затребуваних і актуальних напрямків на українському ринку лізингових послуг. Компанія «Лізингфінанс» є активним учасником розвитку даного напрямку, націленого на створення максимально вигідних умов для Клієнта (Лізингоодержувача).

Щоб відчути всі переваги лізингу легкового авто, співпрацюючи з компанією «Лізингфінанс», – Вам достатньо звернутися до нашого  відділу консультацій та замовлень. Умови, на яких здійснюється лізинг легкових автомобілів, відрізняються лояльністю в порівнянні із кредитуванням.

Клієнт отримує масу переваг, набуваючи легкову машину в лізинг у компанії ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС», а саме:

 • Вибираючи легковий автомобіль з наданого списку брендів наших партнерів, – Ви отримуєте найбільш лояльні умови на придбання даного авто в лізинг.
 • Можливість відразу користуватися обраною Вами легковою машиною, сплативши лише частину її вартості. Ваше Підприємство не вилучає кошти з обороту, що дає змогу інвестувати збережені кошти у виробництво.
 • Використання відносно дешевих ресурсів, якими володіє Лізингодавець.
 • Компенсація ПДВ одразу або частинами в залежності від вибраного типу лізингу (фінансовий або оперативний).
 • Відсутність необхідності додаткових застав.
 • Всі формальні процедури по реєстрації легкового авто в Регіональному сервісному центрі МВС України, страхування, відрахувань до Пенсійного фонду, податку на розкіш і т. д. здійснюються Лізингодавцем.
 • Витрати на реєстрацію, пенсійний фонд, страхування, податок на розкіш і т. д. несе наша компанія.
 • Незважаючи на те, що ми спочатку пропонуємо стандартні умови страхування, ми як повноцінний партнер, здатні розробляти і отримувати від страхової компанії специфічні умови страхування, максимально зручні для Клієнта.
 • Безвідсоткова розстрочка за страховими платежами на весь період лізингу.
 • Передбачуваний характер лізингових платежів спрощує фінансове планування.
 • Чергові лізингові платежі без валютної прив’язки протягом дії Договору лізингу.
 • Предмет лізингу не є об’єктом податкової застави і на нього не може бути накладено стягнення третіх осіб.
 • Проста і швидка схема заміни автопарку раз в 3 роки (проблеми з реалізацією старих легкових автомобілів бере на себе Лізингодавець).
 • Після закінчення терміну лізингу, Лізингоодержувач має право (але не зобов’язаний) викупити легковий автомобіль – об’єкт лізингу за залишковою вартістю.
 • Лізингові платежі відносяться на валові витрати підприємства в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ (при оперативному лізингу) чи частково (при фінансовому).

 

Працюючи швидко і максимально ефективно, компанія ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» повноцінно задовольнить всі Ваші побажання. Ми розробили безліч спецпропозицій, враховуючи різноманітні побажання для самого вимогливого клієнта. Співпраця з нами, дозволить не тільки в найкоротші терміни отримати в лізинг легкове авто, що цікавить Вас, але і заощадити на придбанні легкового транспортного засобу.

Кожен придбаний в лізинг автомобіль стане Вашим надійним помічником у розвитку бізнесу.

За Вами залишається право вибору найбільш зручної для Вас схеми співпраці та графіка лізингових платежів. Перед підписанням договору лізингу автомобіля(-ів), Ви можете доручити підбір транспорту нам або вибрати конкретний автомобіль самостійно. У будь-якому випадку, договір буде складений з урахуванням вигоди для обох сторін, а також буде відображати нашу взаємну домовленість.

 

Лізинг легкових автомобілів юридичними особами, а також фізичними особами-підприємцями (ФОП-ми) – це затребувана в сучасному суспільстві послуга, що дозволяє отримувати машини в лізинг максимально вигідно і зручно. Легкове авто в лізинг посприяє збільшенню виробничих можливостей підприємства, а також покращенню іміджу компанії без великих інвестицій. Вартість нашої послуги цілком доступна.

Якщо Ви новачок в лізингу легкових автомобілів або просто маєте запитання про те, як це працює, – наша лізингова команда завжди під рукою, щоб допомогти з вирішенням будь-яких питань і в будь-який момент.

Якщо Ви зацікавлені в отриманні легкового авто в лізинг (фінансовий або оперативний), будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми будемо раді надіслати вам пропозицію та надати вичерпну консультацію.

 

 

Як Подати Заявку?

Отримати нове обладнання, або таке, що вже перебувало у власності (вжитку) в лізинг, ще ніколи не було простіше.

Просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: