У сучасних умовах розвитку промисловості, лізинг обладнання вважається одним із найбільш зручних економічних інструментів. Для кожного підприємства існує можливість модернізації власних виробничих потужностей без великих початкових капіталовкладень. Лізинг обладнання дозволяє брати майно в лізинг на тривалий термін.

Щоб отримати обладнання, для майбутнього його використання у виробничому процесі, можна вибрати різні шляхи: лізинг, кредит, розстрочка і т. д. Особливою вигодою, на фоні конкурентів, виділяється, в цьому відношенні, лізинг обладнання:

  • Відразу після отримання в лізинг обладнання, Ви можете почати його використовувати у виробничих процесах.
  • Придбання обладнання в лізинг не вимагає сплати одразу всієї суми, обумовленої в договорі.
  • Для початку – достатньо зробити авансовий внесок. Однією із перших і найважливіших переваг, якими володіє лізинг обладнання, є те, що лізингові платежі відносяться на витрати Лізингоодержувача.
  • Не потрібно витрачати ні час, ні гроші на пошуки інвесторів і оформлення кредиту.
  • Лізинг обладнання дозволяє оптимізувати оподаткування.

Послугами компанії ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» користуються багато вітчизняних підприємств, які відчули переваги роботи з нашою компанією.

Широкий вибір обладнання у компаній Партнерів ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» дає можливість придбати обладнання на найвигідніших умовах.

Найбільшою популярністю користуються наступні напрямки лізингу обладнання:

 

Лізинг сільськогосподарського обладнання

Сільськогосподарське обладнання в належному робочому стані має важливе значення для постійної роботи. Якщо обладнання працює некоректно, – Ви не зможете виконати вчасно підготовчі чи посівні роботи в полі, що призведе до зниження врожаю, а отже, зменшення рентабельності Вашого бізнесу.

Хоча обладнання і необхідне для будь-якої сільськогосподарської діяльності, але воно не завжди є доступним. Коли Вам потрібно замінити або модернізувати обладнання на фермі, розгляньте питання лізингу сільськогосподарського обладнання, щоб заощадити гроші.

 

Лізинг нового або вживаного сільськогосподарського обладнання є доступним варіантом для багатьох фермерських та сільських господарств. Якщо у Вас є кілька одиниць обладнання, які потрібно замінити, Ви можете зменшити витрати, взявши в лізинг (оренду) обладнання.

Птахофабрики, молочні та тваринницькі ферми та ін. пов’язані підприємства, можуть отримати особливу користь від лізингу обладнання для тваринництва.

 

Оренда нового або вживаного якісного обладнання для тваринництва допомагає замінити застаріле устаткування та забезпечити неперервну роботу Вашої ферми.

 

Лізинг обладнання (устаткування), яке застосовується в будівництві

Наявність відповідних інструментів та будівельного обладнання для роботи може стати визначним критерієм в оцінці тендерних пропозицій. Однак будівельне обладнання дороге і не завжди існує можливість заплатити повну вартість нового обладнання.

Коли Вам потрібно оновити або замінити будівельне обладнання, розгляньте варіанти придбання такого обладнання в лізинг. Ви зможете отримати обладнання, яке Вам необхідне, але не використовувати всі ресурси Вашого бізнесу в цей же момент.

 

Лізинг будівельного обладнання за рахунок ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» дозволяє отримати нове або вживане обладнання, необхідне для успішного розвитку бізнесу. За допомогою гарантії низьких щомісячних платежів та вимоги щодо першого внеску, ми можемо допомогти Вам заощадити гроші на будівельному обладнанні. Наші спеціалісти з питань лізингу працюватимуть, щоб максимально надати Вам у користування обладнання будь-якого типу. Ми докладемо всіх зусиль, щоб знайти варіант оплати, який найкраще підходить для Вашого бізнесу.

 

Лізинг медичного обладнання

Наявність старого, зношеного або застарілого обладнання може викликати у пацієнтів незручність, а відставання від конкурентів може призвести до втрати великої кількості клієнтів. Натомість, використання досягнень та переваг новітнього медичного обладнання є перспективним та ефективним.

 

Ось чому багато медичних професіоналів звертаються за фінансуванням медичного обладнання, щоб отримати необхідні сучасні інструменти та машини. Лізинг медичного обладнання допомагає отримати обладнання, яке необхідне для залучення нових пацієнтів та не втрачати пацієнтів, які повертаються, допомагаючи збільшити грошовий потік та створити резерви Вашої медичної установи.

Незалежно від вашої медичної спеціальності – від лікаря загальної практики до онколога та від мануального терапевта до дерматолога – швидше за все, Вам потрібна значна кількість медичного обладнання. Вибір фінансування цього обладнання в лізинг може допомогти вашій практиці заощадити гроші та бути в курсі нових медичних технологій.

 

Лізинг  обладнання для ресторанного бізнесу

Обладнання ресторану – це набагато більше, ніж холодильник з плитою. Спеціалізовані духовки, обладнання для миття посуду та інші компоненти комерційної кухні часто потрібні для того, щоб Ваш ресторан розкрив свій потенціал. Однак, вартість обладнання для ресторану може стати дорогою інвестицією, необхідною для роботи Вашого ресторану.

Лізинг ресторанного обладнання допомагає отримати комерційне кухонне обладнання

для успішного обслуговування гостей, не обмежуючи Ваш грошовий потік.

 

У ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» ми пишаємось тим, що є однією з провідних лізингових компаній, що фінансують обладнання для ресторанів. Ми розуміємо, що немає двох однакових ресторанів. Дозвольте нам допомогти вашому ресторану розкрити свій унікальний потенціал завдяки експертним знанням щодо лізингу кухонного та ресторанного обладнання.

Ми маємо досвід від невеликих пекарень до франчайзингових мереж, щоб адаптувати рішення щодо фінансування, яке допоможе Вам реалізувати Ваші бізнес-цілі.

 

Лізинг  обладнання для сонячної електростанції

Ви задумались перетворити дах, відкриту земельну ділянку, автостоянку тощо Вашого підприємства під справжню сонячну електростанцію? Власник такої сучасної сонячної електростанції має можливість частково або, навіть, повністю покривати потребу в електроенергії. Однак, вартість обладнання для таких систем: сонячні панелі, інвертори та ін. досить велика.

 

Доступний лізинг обладнання сонячних електростанцій може стати вирішальним в переході Вашого підприємства від дорогих тарифів, що пропонує і регулює ринок енергетики до Ваших власних економічно вигідних тарифів.

Адже, виплативши лізингові платежі за декілька років, Ви стаєте власником енергозберігаючої сонячної електростанції, що забезпечить Ваше підприємство дешевою електроенергією на десятиліття, поки у Ваших конкурентів тариф буде залежати від політики держави і поступово зростатиме.

  • Лізинг гірничодобувного обладнання
  • Лізинг машинобудівного обладнання
  • Лізинг промислового устаткування
  • Лізинг холодильного обладнання та ін.

Компанія ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» готова запропонувати Вам лізинг обладнання на взаємовигідних умовах співпраці, зробіть перший крок і ми одразу зробимо у відповідь.

 

Як Подати Заявку?

Отримати нове обладнання, або таке, що вже перебувало у власності (вжитку) в лізинг, ще ніколи не було простіше.

Просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: