Незалежно від того, яким сільськогосподарським підприємством Ви керуєте або володієте, ми завжди налаштовані на допомогу Вашій компанії.

ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» пропонує Вам лізинг базових сільськогосподарських машин, техніки та устаткування, але ми, також, можемо підтримати Вас з лізингом: котлів на біомасі, сонячних колекторів та обладнання для екологічно-чистих сонячних електростанцій, що забезпечить справжню автономність для Ваших ферм.

 

Під час ведення сільського господарства важливо кожне рішення, яке Ви приймаєте, і все, на що Ви вирішите витратити кошти. Тому, дуже важливо подумати про те, що Вам потрібно придбати безпосередньо, щоб забезпечити процвітання Вашої компанії, а також знати, що Ви можете взяти в лізинг, щоб операції не переплітались, а тільки доповнювали одна одну.

Отже, які ключові речі Вам слід знати, вибираючи між купівлею, тимчасовою орендою та лізингом сільськогосподарської техніки? Які переваги, які потенційні мінуси та як Ви можете зробити правильний вибір для зростання бізнесу?

Типовий договір класичної оренди для фермерів включає вказану ставку за кожну годину по годинниковому приладу с/г машини. Часто, також, існує норма про оплату за мінімальну кількість годин. Дати початку та закінчення періоду оренди обмежують загальне використання с/г техніки.

 

Важко зважити варіанти, коли справа доходить або до лізингу, або до прямого придбання сільськогосподарської техніки. Ключовим, насправді, є те, як Ви хочете керувати грошовим потоком у своєму бізнесі. Якщо Ви прагнете просто придбати техніку, це вимагає великих попередніх інвестицій. Лізинг дає Вам більш гнучке фінансове рішення, не впливаючи на Ваш грошовий потік, дозволяючи управляти іншими Вашими бізнес-витратами, такими як: заробітна плата працівників, податки по бізнесу, оплата комунальних послуг, закупівля сировини тощо. Знову ж таки, необхідно добре усвідомлювати свої фінансові можливості, перш ніж приймати рішення, адже придбавши певну с/г машину, потім можна з’ясувати, що вона не задовольняє всі Ваші потреби.

 

Ми аналізуємо Ваш фінансовий стан, але більш лояльно ставимось до Вашого кредитного рейтингу, ніж Банки, адже розуміємо, що доходи Вашого бізнесу мають здатність до коливань, і Ви не можете точно передбачити, який прибуток Ви фактично отримаєте за результатами кожного місяця. Тому, довготривалий лізинг, з врахуванням сезонних коливань, дає можливість додатково заробляти Вам, ще й надаючи сільськогосподарську техніку, взяту в лізинг у ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС», в суборенду для збільшення Ваших прибутків.

 

Як Подати Заявку?

Отримати нову сільськогосподарську техніку, або таку, що вже перебувала у власності (вжитку) в лізинг, ще ніколи не було простіше.

Просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: