На сьогоднішній день, лізингова компанія «ЛІЗИНГФІНАНС», окрім нових транспортних засобів, спеціальної і сільськогосподарської техніки та обладнання, реалізує також Програму маловживаних предметів лізингу.

Тобто, Ви можете заощадити набагато більше.

 

Давайте разом розглянемо випадок отримання вживаного майна на прикладі автомобіля в лізинг.

Ви думаєте про оренду нового автомобіля? Напевно, можна взяти в лізинг недовго використовувану версію того самого транспортного засобу і заощадити при цьому тисячі гривень.

Якщо Ви ніколи не чули про лізинг вживаних авто, не хвилюйтеся. Більшість людей також про це не знають.

Оренда вживаних автомобілів – це великий секрет. Не всі дилери пропонують таку послугу, і навряд чи Ви побачите їх рекламу.

Навіть, люди, які працюють у автосалонах, можуть і не підозрювати, що лізинг вживаного автомобіля є цікавим варіантом.

Але лізинг вживаних машин насправді існує, і для покупців, винагорода може бути не просто економією. Оскільки економія в оренді вживаних автомобілів здатна бути настільки значною, що клієнт матиме силу собі дозволити набагато вищий клас авто і при цьому заощадити гроші порівняно з лізингом нової машини.

 

Як працює лізинг вживаних автомобілів?

Як правило, вживані авто, які можливо взяти в оренду в наших партнерських дилерських центрах, будуть сертифікованими вживаними транспортними засобами, яким менше 3 років, з невеликим пробігом та які проходили сервісне, а також гарантійне обслуговування саме на спеціалізованих СТО.

Не всі автомобілі знецінюються з однаковою швидкістю, тому їх залишкові вартості сильно варіюються.

Тобто, люди, які хочуть взяти в оренду вживаний розкішний автомобіль, можуть відчути значну економію.

 

Як це зробити, крок за кроком.

Спочатку потрібно визначитись, які саме вжиті автомобілі здатні запропонувати наші дилери-партнери, звернувшись за консультацією або оформивши онлайн-заявку для зворотного зв’язку в нашому відділу консультацій та замовлень.

Ваш персональний експерт з лізингу допоможе ефективно оцінити: чи є лізинг вживаного автомобіля корисною для Вас послугою в порівнянні з лізингом нової версії машини.

Лізингоодержувач, який отримав в оренду вживану машину від ТОВ “ЛІЗИНГФІНАНС”, має таку саму здатність викупити транспортний засіб в кінці терміну лізингу, як це можливо і у випадку нового автомобіля.

 

Ми пропонуємо взяти в повторний лізинг, в оренду або викупити вживаний автотранспорт, сільгосп та спецтехніку, а також обладнання на найвигідніших умовах за цінами нижче ринкових.

 

Як Подати Заявку?

Отримати вживані транспортні засоби, техніку та різного роду обладнання в лізинг, ще ніколи не було простіше.

Просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: