Яким буде старе світле майбутнє Audi? Гарним, чи не так?

ЩО ЦЕ: Електрична версія A6, однієї з основних табличок з назвами Audi, представлена ​​в цьому році концепцією A6 E-Tron. У той час, як першими серйозними зусиллями Audi щодо електричних автомобіля стали малогабаритні позашляховики E-Tron та E-Tron GT, в кузові фастбек, цей гладкий на вигляд A6 EV є ознакою того, що бренд чотирьох кілець очікую мейнстрім. І сюрприз: він буде продаватися разом із більш традиційним A6.

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО: Audi повідомляє, що 95 відсотків концепції буде перекладено на серійний автомобіль. Новий гладкий листовий метал демонструє останню еволюцію дизайнерської мови Audi, включаючи нову передню частину “перевернутого обличчя”, яка змінює традиційну темну область решітки та обробку переднього бампера в колір кузова своїх звичайних автомобілів та позашляховиків.

В цілому, концепт-кар схожий більше на A7, ніж на A6. Врахуйте лінію даху fastback, яка надає не тільки стилю, але і більш слизьку аеродинаміку: концепція A6 E-Tron має вражаюче низький заявлений коефіцієнт опору 0,22, що на 0,02 вище, ніж у флагмана EQS від Mercedes-Benz.

ПЛАТФОРМА І ЕЛЕКТРОННА СИСТЕМА: Елегантний A6 E-Tron використовує нову платформу, розроблену спільно з Porsche. Названа Premium Platform Electric або PPE, вона буде підтримувати всі електричні Audi – а також Porsche-s і Bentley-s – в найближчому майбутньому. Ця модульна платформа підтримує одномоторні задні і двомоторні повнопривідні силові агрегати і здатна заряджатись до 270 кВт. Це приблизно на 80 кВт менше, ніж спочатку обіцяли, але все-таки на 20 кВт більше, ніж найшвидший Tesla Supercharger.

Серійний A6 E-Tron продемонструє гнучкість PPE, пропонуючи задній і повний привід, а також одно- або подвійні двигуни. Два двигуни концепції загалом виробляють 469 кінських сил та крутний момент 590 фунтів-футів, розділяючи різницю в робочих характеристиках між поточними Audi S6 та RS6. На відміну від E-Tron GT, ми очікуємо, що концепція A6 E-Tron матиме одноступінчасту пряму передачу замість двошвидкісної. Audi заявляє, що його концепт зможе розігнатися з 0 до 60 миль / год менш ніж за 4,0 секунди.

Завдяки своєму акумуляторному блоку  100 кВт год, концепція A6 E-Tron показує понад 435 миль від одного заряду – хоча це виміряно на досить оптимістичному європейському тесті WLTP. Для порівняння, позашляховик Audi E-Tron 2021 року має рейтинг WLTP по відстані на 248 миль, але його рейтинг EPA становить 222 милі. Очікувано, що 2024 A6 E-Tron покаже від 300 миль (в північній частині країни) за циклом EPA, коли він надійде в продаж у 2024 році. Припускаючи, що ви можете знайти станцію, здатну заряджатись із максимальною потужністю 270 кВт, 10 хвилин зарядки додасть діапазон у 186 миль. Як повідомляє Audi, для заряду акумуляторної батареї з 5 до 80 відсотків необхідно всього 25 хвилин на зарядному пристрої.

ОЧІНЮВАНА ЦІНА: 55 000 доларів США (один двигун)