Цей компактний позашляховик вітає передові технології і стильний зовнішній вигляд.

Hyundai і Kia – явні суперники, хоча і споріднені суперники (обидва корейці). Ці два бренди представляють собою частково співпадаючі пропозиції, кожний з яких відрізняється своїм характером і дизайном. Ця конкуренція виявляється дуже корисною для споживачів, які цінують стиль, оскільки два бренди торгують передовими дизайнерськими виробами. Візьмемо, наприклад, атмосферу нео-ретро Hyundai Ioniq 5, аналог Kia EV6 побудований на тій же платформі, має такий же авангардний вигляд, але набагато більш гладкий. EV6 є частиною далекоглядної філософії дизайну Kia «Об’єднані протилежності».

Електричний позашляховик Kia, можливо, винайшов цю мову дизайну, але абсолютно новий Kia Sportage 2023 року стане для нього випробуванням.

Зараз Ви дивитесь на версію для внутрішнього ринку, тому очікуйте побачити більш детальну інформацію про Sportage 2023 року у найближчому майбутньому. Незалежно від того, що ще зміниться з точки зору комплектації, стиль всередині і зовні повинен залишатися в основному однаковим.

Це переосмислення Sportage, в якому він так відчайдушно потребував – модель, яка зараз продається, дебютувала ще в 2016 році в якості моделі 2017 року. Приблизно пів десятиліття назад стиль Sportage привернув увагу громадськості (за мірками того часу він був безперечно провокаційним), але тепер автомобіль тих років виглядає просто застарілим. Особливо поруч з новою моделлю.

Подивіться на складну взаємодію між ходовими вогнями-бумерангами і новим «цифровим обличчям тигра» – парним елементом дизайну, який знаходиться над складною сучасною решіткою радіатора і доповнює її. Відповідно до тенденції, справжні фари менш помітні, ніж дуги ходових вогнів. Під гратами широкий нижній повітрозабірник і протитуманні фари знаходяться під підборідним ременем в колір кузова. Бічні сторони мають глибоку скульптурну форму, а підняті D-стійки представляють собою акуратну варіацію теми плаваючою даху, яка, без сумніву, буде посилена варіантом контрастною даху з чорною обробкою. Задня частина грає з деякими концепціями стилю EV6 (хоча і з менш вражаючими, більшими задніми фарами), але в цілому це сміливий вид для компактного позашляховика Kia. Фактично, він навряд чи може вважатися родичем сьогоднішнього Sportage.

Інтер’єр майже так само нагадує науково-фантастичний шаттл, як і кабіна EV6. Найпомітніша частина – масивна вигнута плита, – поєднання інформаційно-розважальної системи і приладового дисплея, трохи нагадує молодшу версію Mercedes-Benz Hyperscreen. Він проходить через елегантну приладову панель, закінчуючись там, де великий вентиляційний отвір і декоративна деталь піднімаються до дверної карти. Контрастні кольори матеріалів, де поєднуються чорний рояль і яскравий метал, особливо це помітно у великих солідних внутрішніх дверних ручках.

Що стосується обладнання – силових агрегатів, опцій і т. д. – в цілому поки дуже мало деталей.

На жаль, нам доведеться почекати, щоб побачити цей шикарно озвучений компактний позашляховик.

Автомобіль Kia Sportage, а також ряд інших легкових моделей Kia, Ви завжди можете придбати в оперативний або фінансовий лізинг у ТОВ “ЛІЗІНГФІНАНС”.