Здається, що закони фізики морально застарівають =)

Як ще великовагові позашляховики можуть похвалитися такими приголомшливими характеристиками?

Не так давно позашляховики представляли собою коробки на колесах, призначені для максимального збільшення простору для перевезення людей або вантажів. Сьогодні народжується нова порода швидких (максимально прискорених) позашляховиків, яка підкреслює літеру «S» в абревіатурі. Найшвидші серійні позашляховики можуть обігнати багато спортивних автомобілів, іноді на поворотах, а часто й на драгстріпі. З цією метою ми представляємо 10 найшвидших позашляховиків, протестованих авторитетним американським журналом MotorTrend за часом розгону до 60 миль/год (100 км/год). Оскільки область швидких позашляховиків розрослася і стала більш конкурентоспроможною, доводиться округлювати час до сотих секунди.

10 місце: 2021 Dodge Durango SRT Hellcat | 3.36 секунди

Dodge привносить рецепт Hellcat в свій трьохрядовий сімейний позашляховик Durango.

Подібно Charger і Challenger SRT Hellcats, Durango SRT Hellcat використовує 6,2-літровий двигун V-8 з наддувом. Незважаючи на дефіцит потужності та крутного моменту, а також неабияку споряджену масу в 5 512 фунтів, Durango фактично досягає позначки милю в хвилину, випереджаючи на кілька тиків Challenger SRT Hellcat. Слід віддати належне стандартному повнопривідному автомобілю Durango SRT Hellcat, який дозволив позашляховику покинути лінію з невеликою іронією і круїзом до 100 км/год за приголомшливі 3,36 секунди.

9 місце: 2018 Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio | 3.34 секунди

Ви тільки подивіться на Alfa Romeo Stelvio – він чудовий.

Падаючі вигини і елегантні пропорції роблять його по-справжньому привабливим, але, якщо ви помітите чотирилисник на чверть панелі, вам слід розчистити шлях. Цей нешкідливий на вигляд паросток вказує на те, що перед вами яскрава версія Quadrifoglio, яка розганяється від 0 до 60 миль в годину за 3,34 секунди. Це досягається з найменшим робочим об’ємом двигуна будь-якого позашляховика в цьому списку; його твін-турбо 2,9-літровий шестициліндровий двигун розвиває потужність 505 к.с. Не кажучи вже про те, що це чудовий приборкувач. Стиль, швидкість і емоції – відмінні риси італійських автомобілів. Тепер Alfa Romeo застосовує їх й до позашляховиків.

8 місце: Jeep Grand Cherokee Trackhawk 2018 року | 3.31 секунди

Jeep Grand Cherokee, зустрічайте двигун Hellcat. Це було лише питання часу, коли Fiat Chrysler Automobiles (нині Stellantis) взяв свій безглуздий 707-сильний V-8 з наддувом і забезпечив їм позашляховик, що втілилося у вигляді Grand Cherokee Trackhawk. Хоч Trackhawk і жертвує в плані позашляхових здібностей, він набирає неймовірну швидкість, розганяючись до 60 миль в годину за мізерні 3,31 секунди.

7 місце: BMW X6 M Competition 2020 | 3,26 секунди

Якщо BMW X5 M занадто ручний, то погляньте на більш витончений X6 M. Як і квадратний X5 M, X6 M стандартно поставляється з 4,4-літровим V-8 з подвійним турбонаддувом потужністю 600 к.с. Однак виберіть пакет Competition, і BMW X6 M отримає додаткові 17 кінських сил від великого восьмицилиндрового двигуна. Не дивно, що божевільна потужність X6 M забезпечує шалене прискорення, а повнопривідний позашляховик вагою 5 209 фунтів розігнався до 100 км/год всього за 3,26 секунди. Тим часом, купе BMW M8 Competition 2020 вагою 4202 фунта треба було 3,31 секунди, щоб виконати таку ж дію.

6 місце: Porsche Cayenne Turbo 2019 року | 3,25 секунди

На даний момент Porsche Cayenne Turbo – це цілий інститут Porsche, і з кожним поколінням він стає все швидшим, гострішим і могутнішим. В наші дні надшвидкий позашляховик розганяється до 100 км/год за 3,25 секунди, приблизно так само швидко, як 997 911 Turbo. Cayenne допомагав донести моду на швидкі позашляховики і продовжує просувати сегмент вперед – як в прямому, так і в переносному сенсі.

5 місце: Mercedes-AMG GLC63 S Coupe 2018 року | 3.24 секунди

Вимірювання в 3,24 секунди розгону до 60 миль в годину від Mercedes-AMG GLC63 S Coupe, зробило його трохи швидше, ніж навіть могутнє купе V-12 S65 AMG минулого. Ось позашляховик, який здатний перевершити одні з кращих спортивних автомобілів в світі. І нічого зайвого.

4 місце: Porsche Cayenne Turbo Coupe 2020 року | 3.22 секунди

Porsche побудував свою репутацію на продуктивності. Таким чином, не дивно, що 541-сильний Cayenne Turbo займає два місця в цьому списку, а Cayenne Turbo Coupe ледь обігнав свого брата в гонці до 60 миль в годину. Ряд чинників, ймовірно, допоміг Coupe краще розігнатися до позначки «милю за хвилину» приблизно на 0,03 секунди, включаючи його споряджену масу в 4999 фунтів (на 91 фунт менше, ніж у стандартного Cayenne Turbo, який проходив тестування). Тим не менше, немає ніяких сумнівів в тому, що Cayenne Turbo надзвичайно швидкий – незалежно від типу кузова.

3 місце: Tesla Model X P90D 2016 року | 3,17 секунди

Пам’ятайте, коли електромобілі вважалися безглуздими пристосуваннями, а за кермом таких їздили тільки любителі дерев?

Як все змінилося. Tesla викликала зміну парадигми в області електричних характеристик, і її Model X витіснила практично всіх у сфері позашляховиків. Оснащений режимом Ludicrous, цей сімейний тягач «Space X», американського виробництва, з дахом «соколиними дверима», розігнався до 100 км/год всього за 3,17 секунди. Те, що він робить цей подвиг, тільки при тихому дзижчанні подвійних електродвигунів (по одному на кожній осі) додає сюрреалістичності відчуттям. Основні автовиробники старанно працюють над конкурентами Model X, але поки жоден з претендентів не зміг перевершити флагманський позашляховик Tesla зі швидкістю, що перевищує позначку милю в хвилину.

2 місце: Bentley Bentayga Speed ​​2020 року випуску | 3,14 секунди

Ім’я говорить саме за себе. Заявлена ​​максимальна швидкість Bentley Bentayga Speed ​​2020 року становить 190 миль в годину. І це теж досить швидко. Виміряна 3,14-секундна рись до 60 миль в годину від цього великого звіра, цифра, яка не видається правдоподібною, враховуючи тоннаж Bentley. 12-циліндровий двигун потужністю 626 к.с. забезпечує відмінну тягу на тлі розкоші, що нагадує летючий значок B.

1 місце: Lamborghini Urus 2019 року | 2,97 секунди

Lamborghini Urus – справжній екзотичний позашляховик, що володіє розмахом і міццю з його 4,0-літровим V-8 з подвійним турбонаддувом, що виробляє (ймовірно, недооцінені) 641 к.с. і 627 фунт-фут обертального моменту, що дозволило цьому позашляховику розігнатися до 60 миль в годину за менш ніж 3,0 секунди.

 

Якщо Ви поціновувачі прискорення, то ця добірка саме для Вас. Ви завжди можете отримати вищенаведені автомобілі в оперативний або фінансовий лізинг у ТОВ “ЛІЗИНГФІНАНС”.