Юридичним особам

Переваги придбання у лізинг для юридичних осіб

Приватним підприємцям

Переваги придбання у лізинг для приватних підприємців

ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» – компанія з надання лізингових послуг, що стабільно розвивається, розпочавши свою діяльність на українському ринку з 2007 року.

Протягом багатьох років ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» активно працює над розширенням лізингового портфеля і покращенням якості лізингових послуг у всіх галузях економіки.

Ми налагодили міцні та тривалі стосунки з провідними дилерськими групами, автосалонами, постачальниками, виробниками, банками, страховими компаніями, а також державними органами.

 

Наш колектив професіоналів має досвід роботи на ринку лізингу більше двадцяти років, адже найкращі спеціалісти прагнуть працювати саме в нас.

Основний напрямок діяльності нашої компанії в Україні – надання юридичним особам та приватним підприємцям в фінансовий і оперативний лізинг (оренду): різного роду обладнання, складської техніки і устаткування, будівельної та сільськогосподарської техніки, спеціальних дорожніх та вантажних механізмів, легкових і вантажних автомобілів, автобусів, тощо.

 

Вибираючи ТОВ “ЛІЗИНГФІНАНС”, Ви дістаєте максимальну вигоду, адже своїм клієнтам ми пропонуємо виключно гнучкі умови партнерства, завдяки яким лізинг – швидка, зручна і корисна послуга.

Крім надання якісного лізингу в Україні (Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса та інші міста), наша компанія робить акцент на індивідуальний підхід до вирішення кожного поставленого завдання.

 

Зверніться до нас сьогодні, ми запропонуємо найкращі умови співпраці, щоб Ви розпочали заробляти вже завтра !

Дізнатись про компанію більше ?

Заповнити нашу онлайн-заявку ?

Цікавить контактна інформація ?

м. Київ

вул. Стеценка, 6

Тел: (044) 200-25-64

Касьян Анатолій

+38(050)430-13-03

E-mail: kasales@lizfin.com.ua

м. Львів

вул. Симона Петлюри, 37 А

Тел.: (032) 235-04-90

Лаба Тарас

 +38(050) 430-27-15

E-mail: t.laba@lizfin.com.ua