Про компанію

Лізинг від нас в Україні

ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» – компанія з надання лізингових послуг, що стабільно розвивається, розпочавши свою діяльність на українському ринку у 2007 році. Протягом багатьох років ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» активно працює над розширенням лізингового портфеля і поліпшенням якості лізингових послуг у всіх галузях економіки. Наш колектив професіоналів має досвід роботи на ринку лізингових послуг більше двадцяти років, адже найкращі спеціалісти прагнуть працювати саме в нас. Основний напрямок діяльності нашої компанії в Україні – надання юридичним особам, а також приватним підприємцям в оперативний і фінансовий лізинг: різного роду обладнання, складської техніки і устаткування, будівельної та сільськогосподарської техніки, спеціальних дорожніх та вантажних механізмів, легкових і вантажних автомобілів, автобусів, тощо.

Дякуємо за інтерес до ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС»

Наша мета, цілі, а також пріорітети

Поєднуючи найкращі якості, як справді унікальна лізингова компанія, ми пропонуємо чітко налаштований досвід у широкому діапазоні галузей. Це дозволяє нам надавати нашим клієнтам послуги та рішення, які створюють справжню додану цінність.

Наша діяльність охоплює сільське господарство, сферу послуг, виробництво, дистрибуцію та безліч інших галузей, пропонуючи послуги, призначені для вирішення проблем, з якими стикаються наші клієнти з усієї України.

Ми пропонуємо унікальні рішення по обладнанню, спецтехніці, транспортних засобах та ін. з нашим фінансуванням для зміцнення Вашого бізнесу, з акцентами на зростання сфер та секторів, в яких наші відмінні якості дійсно можуть допомогти втілити Ваші амбіції у життя.

Наша ціль – бути унікальною компанією, підкріпленою найвищим рівнем знань.

Філософія ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» – “Справжній Виклик, Реальні Зміни”. Вона відображає наше бажання співпрацювати з нашими клієнтами для досягнення постійного зростання та створення більш досконалих стратегій, заснованих на переконанні, що постійне вирішення нових завдань – це шлях до створення кращого суспільства та майбутнього. Наш світогляд, також, підкреслює нашу індивідуальну рішучість вкладати творчість і запал у все, що ми робимо. Ми продовжуємо трансформувати наш бізнес для застосування цієї філософію управління на практиці.

Наша мета – створити основи управління, які забезпечують баланс між прибутковістю та чесністю, і продовжувати розвиватися як компанія, здатна до постійного зростання.

Сподіваюсь, ми зможемо покладатись на Вашу підтримку і надалі.

Головін Володимир Юрійович
Генеральний директор
ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС»

Наші переваги

Протягом багатьох років роботи на ринку лізингу, фахівці нашої лізингової компанії постійно прагнуть до того, щоб зробити процес співпраці ще більш зручним і ефективним.

Безліч наших клієнтів вже оцінили переваги лізингу від компанії ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» і багаторазово повертаються до нас для укладення повторних угод з новими видами автотранспорту, спецтехніки, сільськогосподарської техніки та обладнання.

 

Ставайте нашим Лізингоодержувачем і переконайтеся в тому, що у нас для Вас тільки реальні переваги:

  • Гнучкий підхід до кожного клієнта (врахування особливостей бізнесу при складанні комерційної пропозиції та всього терміну обслуговування);
  • Вибір найкращого графіка погашення, орієнтований на потреби клієнта (класичний, ануїтет, сезонний, а також індивідуальний);
  • Оперативне надання комерційної пропозиції (протягом 30 хв. після контакту з фахівцем) і прийняття попереднього рішення щодо фінансування (24 години з моменту надання повного пакета документів зі сторони клієнта);
  • Мінімальний пакет документів для прийняття рішення;
  • Придбання предмета лізингу на більш вигідних умовах у наших партнерів;
  • Вигідні для Лізингоодержувача тарифи зі страхування предмета лізингу і можливість розстрочки платежів на весь період лізингу.

Навіщо приєднуватися до нас і чому саме ми ?

Вибираючи ТОВ “ЛІЗИНГФІНАС”, Ви отримуєте надійну співпрацю з активною лізинговою компанією з багаторічним досвідом роботи у галузі.

Окрім того, Ви дістаєте максимальну вигоду, адже своїм клієнтам ми пропонуємо виключно гнучкі умови партнерства, завдяки яким лізинг – швидка, зручна і вигідна послуга.

 

Вже зі створення, наша установа розпочала свою діяльність, як традиційна лізингова компанія, орієнтована на високотехнологічні галузі.

Інтенсивно розвиваючись, ми налагодили міцні, тривалі стосунки з провідними дилерськими групами, автосалонами, постачальниками, виробниками, банками та страховими компаніями, а також державними органами, що дозволяє нам забезпечити найкращі умови знижок.

Діяльність лізингової компанії ТОВ «ЛІЗИНГФІНАНС» заснована на принципах довгострокової кооперації та професіоналізму. Крім надання якісного лізингу в Україні (Київ, Львів, Дніпро, Харків, Одеса та інші міста), компанія робить також акцент на індивідуальний підхід до вирішення кожного поставленого завдання.

Наш широкий вибір лізингових програм забезпечує фінансування наших клієнтів та збільшує їх продажі.

А спеціальна допомога нашим Лізингоодержувачам, на всіх стадіях лізингу, допоможе кожному розумно орієнтуватися в процесі лізингу.

Чому Вам необхідно проконсультуватись у нас?

Якщо Ви приватний підприємець (ФОП) або юридична особа, яка бажає отримати певне майно в лізинг вперше і Вам потрібно зрозуміти всі переваги лізингу, або Ви вже вибрали предмет лізингу і хочете, щоб ми надіслали Вам декілька пропозицій, – будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ми маємо величезний спектр рекомендацій по лізингу: різноманітного обладнання, спеціальної та сільськогосподарської техніки, легкових та вантажних автомобілів, автобусів, тощо.

У Вас є можливість ознайомитись з будь-яким (оперативний або фінансовий) в зручний для Вас час, а також провести бесіду з нашим юридичним департаментом стосовно будь-яких питань.

Лізингова компанія ТОВ “ЛІЗИНГФІНАС” зосереджена на побудові тільки довгострокових відносин із клієнтами, і гарантує, що позитивні відгуки та рекомендації наших постійних партнерів становлять значну частину нашого бізнесу.

Більш того, ми прагнемо забезпечити тільки швидке, повне та економічно ефективне рішення потреб у лізингу для Вас.

У Вас виникли запитання? Хочете отримати безкоштовну Консультацію або Подати Заявку на фінансування?

До спеціалістів з питань лізингу завжди можна звернутись за телефонами (044) 200 25 64 (Київ), (032) 235 04 88 (Львів), за нашою корпоративною електронною адресою info@lizfin.com.ua або:

просто заповніть нашу онлайн-заявку, щоб розпочати сьогодні і заробляти вже завтра.

Один з наших спеціалістів з відділу консультацій та замовлень зв’яжеться з Вами, щоб запропонувати найкращі умови співпраці.

 

схема лізинг

 

Заповнити онлайн-заявку 

Зв’язатись зараз  

або зателефонуйте

(044) 200 25 64

(032) 235 04 88

Стежте за нами на інших ресурсах: